KONST / Litografier / Färglitografi 9445625
nr 944 5625
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 25/150, signerad, motivet: 40x56
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:25:19
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube